Programma

Header_JPGV_2019

 

Programma Food Future Event 9 april 2019 NBC Nieuwegein

09.00 uur                  Ontvangst | Ontmoet vakcollega's en de exposanten!

09.30 uur                  Opening door dagvoorzitter Sarah Arayess | Advocaat | Hoogenraad en Haak

Sarah Arayess Hoogenraad en Haak NIEUW-200x300 

09.35 uur                  VOORTGANG INVULLING PREVENTIEAKKOORD
PaulBlokhuis-200x300px     Staatssecretaris Blokhuis | Ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport

 

 

 

 

 

10.15 uur                  HOE DE VERLEIDERS HUN VERANTWOORDELIJKHEID NEMEN
Marian Geluk FNLI-200x300      Marian Geluk | Directeur | FNLI
      ■ Preventieakkoord: opstart en inzet
      ■ De wortel- en stokdiscussie in de preventieaanpak:
         wat helpt nou echt, en waarom?
      ■ Het voedselkeuzelogo ontrafeld

 

 

 

10.45 uur                PAUZE | Ontmoet vakcollega's en de exposanten! 

11.25 uur                PANELDISCUSSIE met foodindustrie over transities sector
                                Met o.a. Michel Driessen, Verstegen; Jolanda Soons, Lamb Weston / Meijer
                                Toine Timmermans, Wageningen Food & Biobased Research
                                Thema’s: Gezondheid, Circulaire productie, Alternatieve eiwitten, Voedselfraude

12.00 uur                VOEDING IN DE RUIMTE EN LESSEN VOOR OP AARDE
AngeloVermeulen-200px    Angelo Vermeulen | Onderzoeker ruimtesystemen, bioloog, kunstenaar |
    SEAD (Space Ecologies Art and Design)
    ■ Wat kunnen we leren van de ruimtevaart over de toekomst van
        voeding met name circulair produceren?
    ■ De noodzaak voor transdisciplinair werken om de noodzakelijke transitie
        in food te bereiken
    ■ Deep Future Thinking: een methode om toekomstscenario's te ontwikkelen.

 

12.30 uur                LUNCHPAUZE | Ontmoet vakcollega's en de exposanten!

13.30 uur                Parallelsessieronde 1

BREAKOUT A1
Sessievoorzitter:
Marjan De Bock-Smit
Oprichter/CEO SIM

BREAKOUT B1
Sessievoorzitter:
Karin Verzijden
Advocaat Axon Advocaten

BREAKOUT C1
Sessievoorzitter:
Annet Roodenburg
Lector Voeding en
gezondheid, HAS
BREAKOUT D1

Sessievoorzitter:
Toine Timmermans
directeur SamenTegen
Voedselverspilling

Productintegriteit aangescherpt door IFS
Beleidsontwikkelingen

Marjan de Bock-Smit,

oprichter en eigenaar

SIM Supply

Johan Hulleman, manager

Duurzaamheid & Kwaliteit,
Jumbo Supermarkt

-> meer info

Alternatieve eiwitten:
Wat vertellen we de consument?
Juridisch kader
alternatieve proteïnen

Karin Verzijden, AXON Advocaten

Jos Hugense, CEO Meatless

-> meer info

Communicatiegezonde voeding
Voedselkeuzelogo

Annet Roodenburg
Lector Voeding en
gezondheid, HAS

Jaap Seidell, hoogleraar
Voeding en Gezondheid
aan de
Vrije Universiteit
Amsterdam

-> meer info

De circulairefabriek
Energie en water

Jolanda Soons-Dings,
programmaleider
duurzaamheid,
Lamb Weston/Meijer

Broeder Isaac,
Abdij Koningshoeven
en Istvan Koller,
strategisch omgevingsmanager
industrie,
Waterschap
de Dommel

-> meer info

14.10 uur                Zaalwissel

14.20 uur                Parallelsessieronde 2

BREAKOUT A2
Sessievoorzitter:
Marjan De Bock-Smit
Oprichter/CEO SIM
BREAKOUT B2
Sessievoorzitter:
Karin Verzijden
Advocaat Axon
Advocaten
BREAKOUT C2
Sessievoorzitter:
Annet Roodenburg
Lector Voeding en
gezondheid, HAS
BREAKOUT D2

Sessievoorzitter:
Toine Timmermans,
directeur Samen
Tegen Voedsel-
verspilling

Productintegriteit
aangescherpt door
IFS
Implementatie

Julia Füellenbach,
IFS Technical Project
Manager

Bert Urlings, Director
Quality Assurance
and Public Affairs,
Vion

-> meer info

Alternatieve eiwitten:
Wat vertellen we de
consument?
Back to the future
of meat

Tom Mohrmann,
Proti-Farm

Alles Wat Je Altijd Al
Wilde Weten Over
De Nieuwe Hamburger

Daan Luining, Meatable

-> meer info

Communicatie
gezonde voeding
Ervaringen
in de praktijk

Pascale Boulanger
Public affairs,
Colruyt Group

Ika van de Pas,
Director Quality
Development and
Support, Albert Heijn

-> meer info

Verwaarding
van rest-
stromen
Voedselverspilling

Sanne Stroosnijder,
Business Development
Manager,
Wageningen
University and
Research (WUR)

Laurens Groen,
CEO, Milgro

-> meer info

15.00 uur                PAUZE | Uitreiking Jaarprijs Goede Voeding!

16.00 uur                Parallelsessieronde 3

BREAKOUT A3
Sessievoorzitter:
Leontien Hasselman
-Plugge

CEO SIM

BREAKOUT B3
Sessievoorzitter:
Karin Verzijden,
AXON advocaten

BREAKOUT C3

BREAKOUT D3
Sessievoorzitter:
Charlotte Linnebank
Questionmark

Lagerhuisdebat:
Welke toekomst is
er voor blockchain
in food?

Bart van
Maarseveen
(The Fork)

Marianne van Keep
(Verstegen Spices &
Sauses)

-> meer info

Debat: Start-ups
in alternatieve
eiwitten: wat werkt
wat niet?

Debatteer mee met:
Daan Luining,
CTO Meatable
Florentine
Fockema

Andreae,
NBI Investors
Marloes
Groenewegen
,
Operations
Director Startlife
Paulus Kosters,
Senior project
manager
GreenProtein
Frank van Noord,
innovatiedirecteur
Cosun

-> meer info

Workshop:
Dirty LabelRevolutie
met kunstenaars-
collectief Eat Art

Alexander
Geijzendorffer
en
Lukas Taks van
EAT
ART collective

-> meer info

Workshop:
communiceren
over
duurzaamheid

Met Charlotte
Linnebank
, directeur
Questionmark en
Gustaaf Haan,
hoofdonderzoeker
Questionmark.

-> meer info

16.40 uur                Netwerkborrel | Ontmoet vakcollega's en de exposanten!

17.40 uur                Einde